Sala rekreacyjna

Uwielbiamy salę rekreacyjną, która jest odpowiednio przystosowana do zabaw. Chętnie pokonujemy tor przeszkód zbudowany z miękkich materacy.

Nowe wózki – spacer z wężem

W czasie spacerów korzystamy z nowych wózków tzw. tandemów. Potrafimy także spacerować z „wężem”, który zapewnia bezpieczeństwo. Spacer na świeżym powietrzu to sama radość.

Nasz dzień

Uczymy się samodzielnie jeść  i robimy w tym zakresie postępy. Bawimy się, śpiewamy z paniami piosenki, czytamy i oglądamy książki. Każdy nasz dzień jest inny i niesie nowe niespodzianki.
Drogi Rodzicu!

Jeśli nie posiadasz cudownej instytucji pt. Babcia i Dziadek 🙂 a niania dla Twojego dziecka jest za droga – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

1 września 2015 rusza pierwszy w Gminie Tarnów Niepubliczny Żłobek, oczywiście w Zbylitowskiej Górze.
Nie musisz spełniać warunków
wymaganych w miejskich żłobkach publicznych.
Wyróżnia nas konkurencyjna opłata za czesne w
porównaniu do tarnowskich żłobków niepublicznych.

Zapisy trwają – liczba miejsc jest ograniczona.

karta_zgłoszenia_przedszkole

Wyprawka

W trosce o zapewnienie dzieciom komfortu podczas pobytu w naszym Żłobku prosimy o zaopatrzenie ich w następujące przedmioty:

• Podpisana pościel (komplet stanowi poduszka i poszewka na kołderkę wraz z prześcieradłem z gumką, zimą do poszewki wkładamy cieniutki kocyk, poza zimą sama poszewka, poduszeczka cieniutka). Wymiar leżaczka do spania: 132 x 60 x 12,5 cm.
  • Pieluchy jednorazowe
  • Chusteczki „mokre”
  • Suche chusteczki higieniczne
  • Szczoteczka i pasta do ząbków, kubeczek
  • Krem przeciw odparzeniom
  • Zestaw do karmienia (butelki na mleko i/lub sok, kubeczek „niekapek”)
  • Smoczek (jeżeli dziecko używa)
  • Pieluszka lub inna ulubiona przytulanka dziecka,  jeżeli dziecko jest przyzwyczajone do zasypiania z nią
  • Kaszka, mleko (jeżeli dziecko pije), dania gotowe w słoiczkach
  • Odzież na zmianę (w tym min. 2 pary rajstop i majtek)
  • Obuwie domowe
  • Kalosze i płaszcz przeciwdeszczowy (wiosna, lato, jesień)

Prosimy o podpisanie każdej rzeczy należącej do dziecka oraz zadbanie o to, by odzież na zmianę była dostosowana do pory roku i wzrostu dziecka.

Agnieszka Stelmach – opiekunka (wykształcenie pedagogiczne)

Dominika Pazdoł – opiekunka (wykształcenie pedagogiczne)

Anna Bryl – woźna