Lipiec 17, 2018

Zator

1 czerwca odbyła się długo wyczekiwana wycieczka do Zatorlandu. Dzieci miały okazję przejść ścieżką edukacyjną prezentującą dawne życie dinozaurów. Pośród drzew, spostrzec można było przeszło 100 różnych gatunków. Widzieliśmy ogromne roślinożerne Zauropody, przerażającego T-Rexa i mającego ponad 35 metrów Argentynozaura. W parku Mitologii mieliśmy okazję z bliska zobaczyć greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia. Widzieliśmy owady ludzkich rozmiarów, m.in. : konika polnego, biedronkę, mrówkę, żuka, larwę motyla i muchę. Atrakcją dla wszystkich przedszkolaków były figle w Lunaparku. Dzieci dobrze się bawiły korzystając z karuzeli, zjeżdżalni i trampolin. O całkowity zawrót głowy przyprawił wszystkich pobyt w domu do góry nogami.