Close

Czerwiec 28, 2016

Wycieczka do Zatorlandu

W pogodny piątek 24 czerwca 2016 roku pojechaliśmy do Zatorlandu. Niemal cały dzień spędziliśmy w towarzystwie ruszających się dinozaurów rzeczywistych rozmiarów.  Zapewniono nam przygodę dla całej grupy, zarówno dla dzieci jak i wychowawców. Z wielu propozycji wybraliśmy Park Owadów, gdzie mogliśmy dowiedzieć się jak wyglądałyby owady ludzkich rozmiarów. Zwiedziliśmy Park Bajek. Sprawdziliśmy również jak funkcjonuje dom odwrócony do góry nogami. Przejechaliśmy się ciuchcią turystyczną, odwiedziliśmy sklep z pamiątkami. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas Karuzela Rekin, z której zeszliśmy przemoczeni do suchej nitkiJ. Orzeźwieni podziwialiśmy panoramę Zatoru z Karuzeli Słoniki,  która wywiozła nas niemal do nieba. Obejrzeliśmy również animację o pszczołach w Kinie 360 3D. Pełni wrażeń, wróciliśmy do przedszkola, ucinając sobie drzemkę w autokarze. Serdecznie polecamy jako kierunek wakacyjnych wojaży, my z pewnością tam jeszcze wrócimy.