Grudzień 13, 2018

OTOZ Animals

11 grudnia odwiedził nas wolontariusz z OTOZ Animals Inspektorat w Tarnowie. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom problemu zaniedbywania zwierząt. Pani opowiedziała dzieciom jak powinna wyglądać buda psa, przystosowana do warunkw pogodowych. Przedszkolaki dowiedziały się jak powinny się zachować w przypadku ataku groźnego psa. Każde dziecko już wie, co to znaczy zrobić ,,żłwia”. Pani wolontariuszka nie wyszła z naszego przedszkola z pustymi rękoma. Dzieci przekazały dla potrzebujących zwierząt suchą karmę, puszki z jedzeniem i ciepłe koce. Wszystkiego było tak wiele, że nasz gość nie krył wzruszenia i przecierał oczy ze zdziwienia. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w akcję pomocy zwierzętom.